Uber oficjalnym partnerem Lotniska Chopina

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
26 maja 2022 11:21
1 komentarz
Uber, najbardziej znana aplikacja do zamawiania przejazdów, łączy siły z największym portem lotniczym w Polsce - Lotniskiem Chopina.
Reklama

Już na przełomie czerwca i lipca pasażerowie będą mogli zamawiać przejazdy z hali przylotów stołecznego portu. Dla ich wygody Uber przygotował dedykowany produkt dostępny w aplikacji. Znana z góry cena, intuicyjna aplikacja i szybka realizacja usługi to zalety Ubera najczęściej wymieniane przez użytkowników. Między innymi te argumenty zostały docenione przez Lotnisko Chopina w procedurze wyboru rekomendowanych partnerów taxi. Ważnym elementem oceny oferty były również kwestie związane z bezpieczeństwem, standard obsługi pasażerów i dostępnością kierowców.


- Mając na uwadze potrzeby i wygodę pasażerów naszego lotniska zdecydowaliśmy, by wspólnie z Uberem udostępnić nową usługę z wykorzystaniem jednej z najpopularniejszych na świecie aplikacji. Dzięki współpracy poszerzamy ofertę z korzyścią dla podróżnych. Jest to kolejny – po taksówkach, autobusach i pociągu – środek transportu, z którego będą mogli korzystać pasażerowie Lotniska Chopina. - mówi Anna Dermont, rzecznik Lotniska Chopina.

Aby spełnić wymogi lotniska i oczekiwania pasażerów, Uber wprowadzi specjalny produkt, dostępny w aplikacji dla osób przylatujących na Lotnisko Chopina. Pasażerowie, już po opuszczeniu samolotu, będą mogli zamówić przejazd autem o podwyższonym standardzie, które podjedzie bezpośrednio na dolny poziom, czyli przyloty. By skrócić czas oczekiwania na kierowcę i zapewnić optymalną dostępność usługi Uber zastosuje technologię opartą na algorytmach predykcyjnych. Inteligentna technologia dopasuje liczbę dostępnych aut do aktualnego zapotrzebowania wyznaczonego liczbą lądujących w danym momencie pasażerów.

- Na całym świecie usługi Uber są dostępne na ponad 250 lotniskach i cieszymy się, że nowoczesne rozwiązania technologiczne będą dostępne także na Lotnisku Chopina. Intuicyjny transport z lotniska to jeden najważniejszych czynników decydujących o zadowoleniu pasażera, a jak wynika z naszych ankiet, w Polsce Uber jest wskazywany jako preferowana opcja przejazdu 3 razy częściej niż inne aplikacje - mówi Michał Konowrocki, dyrektor zarządzający Uber Poland.
Reklama

Ostatnie komentarze

lysypiotr76 2022-05-26 12:00   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Jedna rekomendowana korporacja na lotnisku plus teraz Uber. Średnio 40 zł za kurs do centrum taksówką i ok. 20 zł z UberX. Miejmy nadzieję że kierowca będzie ogarnięty bo w stolicy wielu kierowców albo w ogóle nie mówi po polsku albo łamaną polszczyzną próbuje cokolwiek powiedzieć. Z angielskim też nie za ciekawie.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama