KLM nawiązał współpracę z linią IndiGo

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
16 maja 2022 10:00
KLM nawiązał partnerstwo "code-share" z indyjską linią IndiGo. Współpraca oznacza, że pasażerowie holenderskiego przewoźnika zyskają dostęp do szesnastu kierunków w Indiach, a indyjscy podróżni zdobędą możliwość bezpośredniego skorzystania m.in. z europejskiej siatki linii KLM.
Reklama
W ostatnich dniach linia KLM rozpoczęła długoterminową współpracę z linią IndiGo, czyli jednym z najważniejszych i największych przewoźników lotniczych w Indiach. Porozumienie jest kolejnym krokiem w rozwoju obu podmiotów, który pozwoli na pośrednią ekspansję linii na nieodkrytych dotąd kierunkach.


- Jest nam niezmiernie miło, że naszym nowym partnerem została linia IndiGo. Świat nareszcie się otwiera, więc współpraca przychodzi do nas w możliwie najlepszym momencie. Rynek turystyczny i biznesowy w Indiach nieustannie kwitnie. Partnerstwo z IndiGo to ważny krok naprzód dla obu linii na drodze ku pełnej odbudowie po pandemii koronawirusa - powiedział Pieter Elbers, dyrektor generalny linii KLM.

Przewoźnik już teraz operuje na trasach z Amsterdamu do Delhi, Mumbaju oraz Bengaluru. W ramach partnerstwa linia KLM dopasuje swój rozkład lotów na indyjskich kierunkach w taki sposób, aby zaoferować podróżnym możliwie najwięcej opcji przesiadkowych dla połączeń realizowanych przez linię IndiGo. W konsekwencji pasażerowie otrzymają możliwość komfortowego lotu do najdalszych zakątków w Indiach.

Fot.: KLM

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy