United Airlines kasuje połączenia europejskie

15 maja 2022 12:30
2 komentarze
Amerykańska linia United Airlines dokonała zdecydowanych zmian w swojej wakacyjnej siatce połączeń. Z rozkładu lotów przewoźnika zniknęło wiele tras, w tym bezpośrednie połączenia ze Stanów Zjednoczonych do Szwecji, Irlandii i Szwajcarii.
Reklama
Linia United Airlines z pewnością może czuć się rozczarowana. Przewoźnik zmaga się w ostatnim czasie z wieloma problemami technicznymi, brakami kadrowymi oraz okrojoną flotą samolotów, co sprawiło, że linia nie będzie w stanie skorzystać na wzmożonym ruchu pasażerskim w okresie wakacyjnym. Wręcz przeciwnie. Amerykanie podjęli właśnie decyzję o redukcji swojej letniej siatki połączeń.


Trudności logistyczne zmusiły przewoźnika do odwołania dziesiątek rejsów. Linia United Airlines usunęła ze swojego rozkładu lotów połączenia na ośmiu kierunkach międzynarodowych. W przyszłym miesiącu zabraknie lotów z Newark do Maui i Honolulu na Hawajach, Tokio oraz Sztokholmu. Ponadto, amerykański przewoźnik odwołał połączenia z Waszyngtonu do São Paulo, Honolulu, Genewy i Dublina.

W pierwszej kolejności zmiany obejmą jedynie przyszły miesiąc, lecz niewykluczone, że ucierpią również rotacje zaplanowane na późniejsze miesiące.

Ostatnie komentarze

wroord 2022-05-16 20:12   
wroord - Profil wroord
Przed sama pandemia wypchneli starszych pracownikow bo zbyt duzo zarabiali, potem zwolnili tych nie zaszczepionych a teraz maja braki kadrowe. Do tego zmniejszyli odpoczynek na dlugich trasach z 36 do 24 godzin, kto chce leciec 8 godzin miec zarwana noc zeby zaraz wracac?
cani 2022-05-16 08:41   
cani - Profil cani
Maui i Honolulu to nie są kierunki międzynarodowe.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy