CAE wchodzi na polski rynek, planuje rekrutację do nowego biura w Krakowie

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
11 maja 2022 12:43
CAE, globalny lider w dziedzinie szkoleń w lotnictwie cywilnym i technologii cyfrowych rekrutuje na ponad 90 wolnych stanowisk w Krakowie, głównie inżynierów i programistów.
Reklama

Po przejęciu Sabre AirCentre spółka CAE otworzyła biura w stolicy Małopolski. Firma zatrudnia 180 pracowników w lokalnym oddziale, a w najbliższych miesiącach zamierza pozyskać kolejne talenty z branży IT. Ponad 90 stanowisk czeka na wykwalifikowanych specjalistów, w tym inżynierów, programistów oraz ekspertów od AI, uczenia maszynowego oraz big data.

- Jesteśmy dumni, że możemy rozszerzać obecność CAE w Polsce, czerpiąc z dostępnej w naszym kraju puli talentów i napędzając tym samym szybszy rozwój potencjału cyfrowego. Kraków od ponad 20 lat gości wiodące firmy technologiczne i stał się jednym z kluczowych centrów tworzących oprogramowanie dla branży lotniczej. Nasz lokalny hub jest największym centrum rozwoju i doskonalenia oprogramowania CAE w regionie EMEA – powiedział Oktawiusz Kacza, Vice President, Software Engineering for Civil Flight Services and General Manager, CAE Poland.


CAE obecnie posiada siecią ponad 60, zlokalizowanych na całym świecie ośrodków szkoleniowych. Niedawno spółka dokonała przejęcia Sabre Airline Operations (AirCentre). W lipcu 2021 roku firma ogłosiła wieloletni program innowacji Project Resilience na rzecz opracowania technologii przyszłości, które pozwolą liniom lotniczym oraz operatorom biznesowych odrzutowców jeszcze lepiej zarządzać ich działalnością.


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama