Bójka w samolocie linii KLM

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
06 maja 2022 11:52
Wczoraj (5.05) na pokładzie samolotu linii KLM lecącego z Manchesteru do Amsterdamu doszło do groźnie wyglądającej bójki. Awantura zakończyła się rękoczynami, a zamieszani w sprawę pasażerowie zostali zatrzymani przez holenderską żandarmerię.
Reklama

Wczorajszy (5.05) rejs z Manchesteru w Wielkiej Brytanii do Amsterdamu w Holandii został zakłócony przez niepotrafiących poskromić swoich emocji pasażerów. Podróżni lotu realizowanego przez samolot Boeing 737-800 linii KLM doświadczyli niemałej awantury, która prędko przerodziła się w niebezpieczną bójkę.


Do kłótni na pokładzie doszło między sześcioma mężczyznami. Po krótkiej wymianie zdań doszło do rękoczynów, a agresywni pasażerowie urządzili pozostałym podróżnym prawdziwą bójkę. Przyczyna awantury nie jest znana. Po wielu próbach załodze pokładowej udało się opanować konflikt. Kapitan wezwał odpowiednią służbę, a po lądowaniu w amsterdamskim Schiphol zamieszani w sprawę pasażerowie zostali zatrzymani przez holenderską żandarmerię. Sześciu mężczyzn trafiło do aresztu. Żaden ze świadków zdarzenia nie ucierpiał, a jeden z uczestników bójki odniósł lekkie obrażenia.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama