LOT jednak nie poleci do Singapuru

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
19 kwietnia 2022 08:45
Kilka tygodni temu Polskie Linie Lotnicze LOT zapowiedziały powrót bezpośredniego połączenia do Singapuru. Okazuje się, że trasa ta nie wystartuje jednak w terminie. Z systemu rezerwacyjnego przewoźnika zniknęły wszystkie rejsy do Singapuru.
Reklama

W marcu br. w systemie rezerwacyjnym Polskich Linii Lotniczych LOT ponownie można było zarezerwować podróż z Lotniska Chopina w Warszawie do Singapuru. Trasa miała wystartować 31 października 2022 roku i być realizowana samolotami Boeing 787-8 Dreamliner aż cztery razy w tygodniu (poniedziałek, środa, czwartek oraz sobota).


Okazuje się, że bezpośrednie połączenie do Singapuru nie zostanie wznowione zgodnie z planem. Na stronie internetowej polskiego przewoźnika całkowicie zniknęła możliwość rezerwacji lotów na tej trasie. Niewykluczone, że jest to związane ze wciąż słabym popytem na podróże na kierunkach azjatyckich. Pandemia COVID-19 wciąż znacząco ogranicza możliwości przekraczania granic w tym regionie, a wiele państw wciąż tkwi w surowej izolacji.

Kilka dni temu na zmniejszenie oferowania do Azji zdecydowała się także linia British Airways. Przewoźnik ograniczył częstotliwość rejsów na kluczowych kierunkach azjatyckich i skasował m.in. połączenia do Bangkoku, Pekinu oraz Szanghaju.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama