LOT wróci do Dubaju

19 kwietnia 2022 10:00
Polskie Linie Lotnicze LOT zapowiedziały, że wrócą na trasę z Lotniska Chopina w Warszawie do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Po udanym tegorocznym sezonie zimowym, rejsy zostaną wznowione już 30 października 2022 roku.
Reklama
Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły operowanie na trasie z Lotniska Chopina w Warszawie do Dubaju w ZEA w ubiegłym roku. Pierwszy rejs między miastami odbył się 26 września 2021 roku, czyli w sam raz na inaugurację światowego EXPO 2020. Pomimo dużego zainteresowania emirackim połączeniem, LOT ściągnął trasę ze swojej siatki połączeń na początku kwietnia br. Jest to ruch tymczasowy, a trasa do Dubaju wróci do rozkładu rejsów polskiego przewoźnika jeszcze w tym roku. Wznowienie przewidziane jest na 30 października 2022 roku.


- Potwierdzamy, że będziemy wykonywać loty do Dubaju również w kolejnym sezonie zimowym. Trasa cieszyła się dużym zainteresowaniem, nie tylko ze względu na EXPO, ale również z powodu waloru turystycznego - poinformowało biuro prasowe Polskich Linii Lotniczych LOT w rozmowie z "Rynkiem Lotniczym".

Trasa będzie realizowana samolotami LOT-u Boeing 737-800 trzy razy tygodniowo (poniedziałek, czwartek i niedziela). W szczycie nadchodzącego sezonu zimowego dodana zostanie czwarta rotacja w tygodniu, która będzie wykonywana w piątki. Wylot z Lotniska Chopina w Warszawie zaplanowano na godzinę 7:40. Lądowanie w Dubaju nastąpi o godzinie 16:25. W drogę powrotną pasażerowie wyruszą o godzinie 18:15, aby o godzinie 22:00 ponownie znaleźć się na stołecznym lotnisku. Bezpośredni przelot między miastami potrwa nawet 6 godzin i 45 minut.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy