Emirates wznawia kolejne trasy

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
07 kwietnia 2022 10:41
Linie Emirates zapowiadają wznowienie operacji pasażerskich na Bali, do Londynu Stansted , Rio de Janeiro i Buenos Aires.
Reklama

nie rynkowe przewoźnik zwiększył również liczbę połączeń do Nigerii, Singapuru i na Mauritius. W związku ze złagodzeniem ograniczeń w podróżowaniu na całym świecie, Emirates kontynuują przebudowę i rozbudowę swojej globalnej sieci, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na podróże.

Emirates wracają na Bali, do Londynu Stansted, Rio de Janeiro i Buenos Aires

Od 1 maja 2022 r. linie Emirates będą obsługiwać 5 lotów tygodniowo na Bali swoim dwuklasowym samolotem Boeing 777-300ER, a od 1 lipca 2022 r. przewoźnik będzie latać na wyspę codziennie. Spektakularne góry, malownicze plaże i liczne atrakcje sprawiają, że ten malowniczy kierunek postrzegany jest jako jeden z najciekawszych na świecie.


Od 1 sierpnia 2022 r. Emirates wznowią loty do Londynu Stansted (5 połączeń tygodniowo) na pokładzie Boeinga 777-300ER z miejscami w pierwszej klasie, a od 1 września linie będą obsługiwać tę trasę codziennie. Do października 2022 r. przewoźnik będzie realizował 110 lotów tygodniowo do Wielkiej Brytanii: 6 razy dziennie do Londynu Heathrow; 2 razy dziennie Airbusem A380 do Gatwick; 3 razy dziennie do Manchesteru, w tym 2 razy dziennie samolotem A380 (od 1 października 2022 r.); 2 razy dziennie do Birmingham; 5 tygodniowo do Newcastle (piąty lot w tygodniu od 1 lipca 2022 r.); a także codzienne połączenia do Glasgow.

Od 2 listopada 2022 r. linie Emirates będą obsługiwać 4 loty tygodniowo do Buenos Aires przez Rio de Janeiro na pokładzie Boeinga 777-300ER, oferując klientom z Argentyny i Brazylii bezpośrednie połączenia z popularnymi kierunkami turystycznymi i biznesowymi na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Azji. Od 1 lutego 2023 r. Emirates rozszerzą swoją działalność do codziennych lotów, co przełoży się na większą wygodę klientów podczas planowania podróży.


Emirates rozszerzają swoje usługi do Lagos o 11 lotów tygodniowo, począwszy od 1 lipca 2022 r. Od 1 września 2022 r. linie lotnicze zwiększą częstotliwość lotów do nigeryjskiego miasta do 2 dziennie, wracając do swojego oferowania sprzed pandemii. Od 1 maja 2022 r. przewoźnik doda 5 nowych lotów tygodniowo do stolicy Nigerii, Abudży. W planach jest też wprowadzenie codziennych połączeń od 1 września 2022 r.

W związku z rosnącym popytem od 9 kwietnia 2022 r. do końca czerwca 2022 r. przewoźnik zwiększy liczbę lotów na Mauritius z codziennych na 9 w ciągu tygodnia, a od lipca 2022 r. samoloty będą kursowały na tej trasie 2 razy dziennie. Będzie to znaczącym impulsem dla rozwoju turystyki, tym bardziej, że złagodzono tam ograniczenia wjazdowe dla podróżnych. Zgodnie z umową codeshare z Air Mauritius, klienci obu linii lotniczych mogą cieszyć się lepszą łącznością do i z kraju wyspiarskiego.

Emirates zwiększą również oferowanie na trasie do Singapuru z 7 do 14 lotów tygodniowo, zaczynając od 23 czerwca 2022 r. Dodana usługa zaspokoi zwiększone zapotrzebowanie na podróże, ponieważ kraj bezpiecznie ponownie otworzył się na międzynarodowych turystów i złagodził ograniczenia dotyczące wjazdu.


Po wznowieniu usług do 4 kolejnych destynacji, rozległa sieć Emirates obejmie teraz ponad 130 miejsc docelowych na 6 kontynentach. Linie Emirates nadal przywiązują najwyższą wagę do bezpiecznej podróży. Przewoźnik wdrożył kompleksowy zestaw środków we wszystkich punktach styku, zarówno na pokładach samolotów, jak i na ziemi, aby zapewnić pasażerom najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny na każdym etapie podróży. Klienci podróżujący z Dubaju mogą również skorzystać z najnowocześniejszej technologii zbliżeniowej, aby ułatwić sobie przeprawę przez lotnisko.

Linie Emirates oferują swoim klientom wyjątkowe doznania kulinarne w przestworzach dzięki inspirowanym regionami wielodaniowym menu opracowanym przez zespół nagradzanych szefów kuchni, uzupełnionym o szeroki wybór napojów premium. Klienci mogą usiąść i zrelaksować się podczas podróży, korzystając z ponad 4500 kanałów zawierających starannie wyselekcjonowane treści rozrywkowe z całego świata, obejmujące filmy, programy telewizyjne, muzykę, podcasty, gry, audiobooki i wiele więcej dzięki ice, wielokrotnie nagradzanemu systemowi rozrywki pokładowej Emirates.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama