Wracają loty z Gdańska do Wrocławia

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
11 marca 2022 15:58
A jednak! Po dłuższym namyśle i presji ze strony pasażerów Ryanair postanowił przywrócić bezpośrednie połączenie krajowe z Gdańska do Wrocławia. Trasa wróci do rozkładu irlandzkiego przewoźnika już 1 czerwca 2022 roku i będzie realizowana cztery razy w tygodniu.
Reklama

Jeszcze kilka dni temu Ryanair pozostawał nieugięty w kwestii przywrócenia bezpośredniego połączenia z Gdańska do Wrocławia. Ku zaskoczeniu pasażerów trasa nagle zniknęła z siatki połączeń irlandzkiego przewoźnika. Ostatni rejs między miastami miał się odbyć 26 marca 2022 roku.


Już wiadomo, że polscy podróżni będą mogli cieszyć się komfortowym i dogodnym połączeniem z Gdańska do Wrocławia nieco dużej. Trasa na moment przestanie być realizowana przez Irlandczyków, lecz prędko wróci do oferty przewoźnika. Ryanair wznowi rejsy między Rębiechowem a Strachowicami już 1 czerwca 2022 roku. Rejsy będą wykonywane cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele.

Co ciekawe, z systemu rezerwacyjnego przewoźnika wynika, że po dwóch miesiącach operowania trasa znów zniknie z siatki połączeń. Ostatni rejs między miastami zaplanowany jest obecnie na 29 lipca 2022 roku. Zdaje się jednak, że wydłużenie tego okresu jest tylko kwestią czasu.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama