Ryanair: Nowe połączenia z Gdańska i Krakowa

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
11 marca 2022 11:47
Irlandzki przewoźnik po raz kolejny dokonał zwiększenia swojej oferty z Polski. Ryanair zapowiedział uruchomienie dwóch kolejnych tras zagranicznych. Już wkrótce pierwsi pasażerowie polecą z Krakowa do Berlina oraz z Gdańska do Wilna.
Reklama

Niemal każdego dnia Ryanair zaskakuje polskich pasażerów coraz to nowszymi połączeniami. Ostatnio irlandzki przewoźnik postawił na rozwój krajowej siatki rejsów, dodając szereg atrakcyjnych tras w granicach naszego kraju. Tym razem przyszedł czas na otwarcie nowych połączeń zagranicznych. Irlandczycy zapowiedzieli właśnie uruchomienie dwóch tras z Polski.

Już 2 maja 2022 roku pierwszy samolot Ryanaira odleci z podkrakowskich Balic w kierunku Berlina. Rejsy z Krakowa do stolicy Niemiec będą realizowane trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy oraz piątki. Ostatni lot na tej trasie zaplanowany jest obecnie na 28 października 2022 roku.


Dzień później, 3 maja 2022 roku, wystartuje kolejna nowość irlandzkiego przewoźnika. Ryanair uruchomi połączenie z Gdańska do Wilna. Będzie to pierwsza taka trasa w historii gdańskiego lotniska realizowana przez Irlandczyków. Rotacja z Rębiechowa do Wilna będzie wykonywana trzy razy tygodniowo: we wtorki, czwartki oraz soboty.

Warto również wspomnieć, że wciąż ważą się losy krajowego połączenia z Gdańska do Wrocławia. Choć Ryanair planował wycofać się z obsługi tej trasy najpóźniej do 26 marca 2022 roku, wczoraj wieczorem (10.03) w systemie rezerwacyjnym przewoźnika można było zakupić bilety na loty między miastami, które zaplanowane były na okres wakacyjny. Po krótkiej chwili połączenie ponownie zniknęło z siatki połączeń Irlandczyków.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama