Ryanair: Trzy nowe trasy krajowe w Polsce

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
10 marca 2022 11:15
Ryanair już wkrótce uruchomi trzy nowe trasy krajowe w Polsce. Z systemu rezerwacyjnego irlandzkiego przewoźnika wynika, że w najbliższym czasie po dłuższej przerwie wrócą bądź zostaną otwarte połączenia ze Szczecina do Warszawy, z Gdańska do Lublina oraz z Krakowa do Olsztyna.
Reklama
Ryanair planuje pokaźną ekspansję na krajowym rynku lotniczym w Polsce. Irlandzki przewoźnik zapowiedział powrót bądź uruchomienie trzech tras. W systemie rezerwacyjnym Irlandczyków pojawiły się połączenia ze Szczecina do podwarszawskiego Modlina oraz z Gdańska do Lublina. Pasażerowie polecą także z Krakowa do Olsztyna.


Choć częstotliwość rejsów nie została jeszcze potwierdzona, a bilety nie zostały wprowadzone do sprzedaży, serwis "Fly4Free" podaje, że połączenie z Goleniowa do Modlina będzie realizowane aż pięć razy w tygodniu (poniedziałki, wtorki, środy, piątki i niedziele). Trasa z Rębiechowa do Świdnika ma być wykonywana dwa razy tygodniowo (poniedziałki i piątki). Również dwa razy na przestrzeni tygodnia (środy i niedziele) będą operowały samoloty Ryanaira między Balicami a Szymanami.

Już wcześniej irlandzki przewoźnik ogłosił zwiększenie częstotliwości rejsów z Krakowa do Gdańska oraz Szczecina. Wrócą także loty z Wrocławia do Olsztyna, które zastąpią realizowaną wcześniej trasę z Wrocławia do Gdańska. To połączenie całkowicie zniknęło z rozkładu lotów Ryanaira.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy