Qatar Airways wróci na Santorini

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
10 marca 2022 09:20
Linia Qatar Airways wróci na Santorini. Przewoźnik rozpocznie bezpośrednie rejsy z Dohy na rajską, śródziemnomorska wyspę już 7 czerwca 2022 roku. Santorini będzie trzecim greckim kierunkiem obsługiwanym przez Katarczyków.
Reklama

Już 7 czerwca 2022 roku linia Qatar Airways wznowi bezpośrednie połączenie wakacyjne z Dohy na Santorini, które cieszyło się dużym zainteresowaniem turystów w ubiegłym sezonie letnim. Trasa będzie realizowana trzy razy tygodniowo (wtorki, soboty oraz niedziele) przy wykorzystaniu samolotów Airbus A320, które mogą zabrać na pokład do 144 pasażerów. Przelot z Kataru na Santorini potrwa 4 godziny i 30 minut.


- Cieszymy się, że Santorini ponownie znajdzie się w naszej siatce połączeń. W sezonie wakacyjnym będziemy operowali na trzech greckich kierunkach. To dowód naszego zaangażowania w rozwój tamtejszej turystyki oraz znakomite świadectwo długoletniej współpracy z Grekami - powiedział Akbar Al Baker, dyrektor generalny linii Qatar Airways.

W katarskiej siatce połączeń do Grecji, poza wspomnianym Santorini, znajdą się Ateny oraz Mykonos. W szczycie sezonu letniego trasa z Dohy do Aten będzie realizowana nawet dwa razy dziennie. Z kolei na Mykonos maszyny linii Qatar Airways będą pojawiały się przynajmniej cztery razy tygodniowo. Rozkład rejsów został dopasowany w taki sposób, aby pasażerowie mieli możliwość wygodniej i krótkiej przesiadki w Katarze.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama