LOT zaoferuje bezpłatne zmiany w rezerwacji

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
2 marca 2022 07:57
Polskie Linie Lotnicze LOT zaoferują bezpłatne zmiany w rezerwacji. Ma to związek z zakłóconymi rejsami spowodowanymi wojną w Ukrainie.
Reklama
LOT oferuje pasażerom możliwość bezpłatnej zmiany portu wylotu i przylotu dla wszystkich rejsów zakłóconych z powodu zamkniętej przestrzeni powietrznej w związku z rosyjską inwazją na Ukrainę - poinformował przewoźnik.

Usługa dotyczy podróży od 24 lutego do 31 marca br. i obejmuje bezpłatną zmianę dat podróży; możliwość zakończenia lub rozpoczęcia podróży w Warszawie; pełen zwrot pieniędzy za bilet lub wymianę na voucher oraz możliwość bezpłatnej zmiany portu wylotu/przylotu. Procedura obejmuje lotniska krajowe jak Warszawa, Gdańsk, Poznań, Katowice, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Zielona Góra, Lublin, Bydgoszcz oraz część portów zagranicznych. Chodzi o Bukareszt i Jassy w Rumunii, Budapeszt, Wilno, Rygę i Tallin.

"Oferujemy naszym pasażerom możliwość bezpłatnej zmiany portu wylotu/przylotu dla wszystkich rejsów zakłóconych z powodu zamkniętej przestrzeni powietrznej" - poinformowała spółka.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy