Islandzki PLAY poleci na Florydę

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
24 lutego 2022 09:55
Linia PLAY kontynuuje ekspansję w Stanach Zjednoczonych. Islandzki przewoźnik dodał właśnie do swojej oferty czwarty kierunek za Oceanem Atlantyckim. Połączenie do Orlando na Florydzie zostanie zainaugurowane 30 września 2022 roku.
Reklama

Linia PLAY ogłosiła uruchomienie nowego połączenia transatlantyckiego. Islandzki przewoźnik poleci z Reykjaviku do amerykańskiego Orlando. Rejsy na Florydę będą realizowane trzy razy w tygodniu (poniedziałki, środy i piątki) od 30 września 2022 roku, czyli na niespełna miesiąc przed inauguracją zimowej siatki połączeń. Trasa z Reykjaviku do Orlando będzie wykonywana samolotami Airbus A321neo, które mogą zabrać na pokład do 192 pasażerów.


Połączenie na Florydę będzie najdłuższą, liczącą ponad 5,6 tys. kilometrów, rotacją w ofercie Islandczyków. Bezpośredni przelot między miastami potrwa 8 godzin i 20 minut w kierunku zachodnim. Start z Reykjaviku zaplanowany jest na godzinę 15:00, a lądowanie w Orlando na godzinę 19:20. W rejs powrotny maszyna islandzkiego przewoźnika wyruszy następnego dnia o godzinie 17:15, aby o godzinie 4:35 zameldować się na Islandii.

Trasa do Orlando będzie czwartym połączeniem linii PLAY do Stanów Zjednoczonych. W ofercie przewoźnika znajdują się już bezpośrednie rejsy transatlantyckie do Baltimore, Bostonu i Nowego Jorku.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama