Lotnisko w Modlinie uruchomiło kapsuły sypialne

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
24 lutego 2022 09:00
W Porcie Lotniczym Warszawa Modlin zostały właśnie oddane do użytku kabiny sypialne. Obiekt Zzzleepandgo Lounge, który dysponuje sześcioma miejscami noclegowymi, znajduje się w ogólnodostępnej strefie podwarszawskiego lotniska.
Reklama

Port Lotniczy w Modlinie może pochwalić się pierwszą w Polsce zautomatyzowaną i lotniskową strefą noclegową, w której spragnieni odpoczynku pasażerowie mogą w komfortowych warunkach oczekiwać na swój lot. Zarządzany przez zagraniczna firmę obiekt Zzzleepandgo Lounge dysponuje sześcioma miejscami noclegowymi. Strefa zlokalizowana jest na antresoli w przestrzeni ogólnodostępnej podwarszawskiego lotniska.


Choć warszawskie kapsuły noclegowe funkcjonują obecnie w ograniczonym zakresie, obiekt ma być docelowo czynny całodobowo, a rezerwację będzie można dokonać internetowo. Ze strony internetowej Zzzleepandgo Lounge wynika, że koszt wynajęcia jednej kapsuły to 9 euro (ok. 40 złotych) za godzinę.


Identyczne strefy noclegowe Zzzleepandgo Lounge powstały już w dziewięciu innych miejscach we Włoszech, Austrii i Brazylii. Obiekty można znaleźć m.in. w Mediolanie, Wiedniu oraz Rio de Janeiro.

Fot.: Zzzleepandgo
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama