SAS poleci do pięciu miast w Polsce

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
21 lutego 2022 10:30
Linia SAS zapowiedziała bogatą siatkę połączeń w szczycie sezonu wakacyjnego. Przewoźnik poleci na 230 trasach krajowych i międzynarodowych. Aż siedem połączeń obejmie Polskę. Linia SAS będzie obecna w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.
Reklama

Linia SAS podzieliła się ze swoimi pasażerami najnowszą siatką połączeń na okres wakacyjny. W szczycie sezonu letniego przewoźnik będzie operował na 230 trasach krajowych i międzynarodowych obejmujących 120 miast. Aż siedem połączeń obejmie Polskę. Samoloty linii SAS będą regularnie odwiedzały Warszawę, Gdańsk, Kraków, Wrocław i Poznań.


Z Lotniska Chopina w Warszawie skandynawski przewoźnik poleci do Sztokholmu oraz Kopenhagi. Również Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku będzie mógł pochwalić się dwoma regularnymi połączeniami linii SAS do Skandynawii. Z Rębiechowa będzie można udać się do Oslo i Kopenhagi. Bezpośrednie rejsy do stolicy Danii będą także łatwo dostępne dla pasażerów podróżujących z Krakowa, Wrocławia i Poznania.

Poza połączeniami do Polski, których przeważająca większość była już realizowana w przeszłości, linia SAS zaproponuje podróżnym szereg nowych tras. Przywrócona zostanie rotacja z Kopenhagi do Bostonu, a częstotliwość lotów z Kopenhagi do Nowego Jorku podwoi się do dwóch operacji dziennie. W szczycie sezonu skandynawski przewoźnik będzie realizował 150 rejsów do Ameryki Północnej w ciągu tygodnia. Przeważającą większość wakacyjnej siatki połączeń linii SAS będą stanowiły jednak trasy do słonecznych kurortów śródziemnomorskich tj. Alicante, Barcelona czy Nicea.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama