Condor: 16 połączeń do USA i Kanady

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
16 lutego 2022 09:20
Niemiecka linia Condor zaplanowała tegoroczną, wakacyjną siatkę połączeń. Najciekawiej zapowiada się transatlantycka oferta przewoźnika, która składać się będzie z szesnastu połączeń do Stanów Zjednoczonych i Kanady.
Reklama

Linia Condor przygotowała atrakcyjną ofertę dla swoich pasażerów. W szczycie sezonu wakacyjnego niemiecki przewoźnik będzie operował na szesnastu trasach do Stanów Zjednoczonych i Kanady z Frankfurtu. Nie zabraknie rejsów transatlantyckich do najpopularniejszych miast turystycznych oraz do sprawdzonych destynacji biznesowych.

W północnoamerykańskiej siatce połączeń linii Condor znajdą się trasy do Anchorage, Baltimore, Bostonu, Fairbanks, Las Vegas, Los Angeles, Minneapolis, Nowego Jorku, Phoenix, Portland, San Francisco i Seattle w Stanach Zjednoczonych oraz do Halifax, Toronto, Vancouver i Whitehorse w Kanadzie. Co ciekawe, najczęściej realizowaną rotacją będzie ta z Frankfurtu do Seattle. Maszyny linii Condor będą widywane na tej trasie każdego dnia. Z kolei najrzadziej, zaledwie raz w tygodniu, będą wykonywane połączenia do Fairbanks na Alasce oraz do Whitehorse w północno-zachodniej Kanadzie.


- W ostatnich dwóch latach ze względu na pandemię koronawirusa najciekawsze trasy do Stanów Zjednoczonych i Kanady były dostępne tylko dla nielicznych podróżnych. Nic więc dziwnego, że spragnieni wypoczynku turyści z wielką chęcią rezerwowali bilety lotnicze na transatlantyckich kierunkach w tym sezonie. W tegoroczne wakacje zaproponujemy rekordową liczbę połączeń, z czego aż trzy będą zupełnie nowe - do Los Angeles, San Francisco oraz Bostonu - powiedział Ralf Teckentrup, dyrektor generalny linii Condor.

Większość połączeń wykonywana będzie przy współpracy z niemieckimi biurami podróży. Rejsy transatlantyckie do Stanów Zjednoczonych i Kanady będą realizowane przez przewoźnika przy wykorzystaniu samolotów Boeing 767-300ER oraz Airbus A330-200. Niewykluczone, że zostaną one również wsparte przez maszyny Airbus A330-900.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama