Emirates przywraca loty do 5 afrykańskich krajów

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
28 stycznia 2022 15:09
Emirates wznowi przewozy pasażerskie między Dubajem a 5 krajami afrykańskimi od 29 stycznia, oferując klientom większy wybór, lepszą jakość i łączność z Dubajem i przez Dubaj.
Reklama

Przywrócenie usług obejmie Addis Abebę w Etiopii, Dar El Salaam w Tanzanii, Nairobi w Kenii i Harare w Zimbabwe oraz 3 południowoafrykańskie lotniska Emirates – w Johannesburgu, Kapsztadzie i Durbanie.

Podróżujący z afrykańskich lotnisk Emirates mogą bezpiecznie połączyć się z Dubajem i Europą, Bliskim Wschodem, obiema Amerykami, Azją Zachodnią i Australazją.

Wszyscy pasażerowie podróżujący z afrykańskiej sieci Emirates z Dubajem jako miejscem docelowym powinni posiadać wykonany w ciągu 48 godzin test PCR. Pasażerowie muszą przedstawić ważny negatywny certyfikat testu Covid-19 PCR z kodem QR do testu przeprowadzonego w zatwierdzonym obiekcie, ważność jest liczona od momentu pobrania próbki. Po przybyciu do Dubaju pasażerowie przejdą dodatkowy test Covid-19 PCR i pozostaną w kwarantannie do czasu otrzymania wyników testu.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama