Kolumbijska Avianca wzmocni obecność w Madrycie

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
27 stycznia 2022 10:05
Linia Avianca zapowiedziała długo wyczekiwany powrót do Madrytu na szeroką skalę. Ponadto, kolumbijski przewoźnik uruchomi dwie bezpośrednie trasy z Ameryki Południowej do Meksyku.
Reklama
Linia Avianca nie ustępuje w ciągłym rozbudowywaniu swojej siatki połączeń. Nie tak dawno kolumbijski przewoźnik otworzył siedemnaście tras w rejonie Ameryki Południowej, a już teraz zapowiedział uruchomienie kolejnych międzynarodowych rotacji. Do 2023 roku linia Avianca planuje operować na ponad dwustu kierunkach i konsekwentnie ten cel realizuje. W ostatnich dniach marca br. Kolumbijczycy zainaugurują bezpośrednie rejsy z Cali i Medellin do Mexico City.


Europejskich miłośników lotnictwa zdecydowanie bardziej zainteresuje za to wizja przywrócenia transatlantyckich połączeń z Cali i Medellin do Madrytu. Rejsy między kolumbijskimi miastami a stolicą Hiszpanii zostały zawieszone blisko dwa i pół roku temu wraz z wybuchem pandemii koronawirusa. Na przełomie marca i kwietnia br., gdy trasy z Cali i Medellin do Madrytu wrócą do rozkładu lotów, linia Avianca zregeneruje swoją europejską ofertę do poziomu 66 proc. sprzed epidemii. Obecnie linia Avianca realizuje loty jedynie na trasach z Bogoty do Madrytu i Barcelony. Aby w pełni odbudować europejską siatkę połączeń kolumbijski przewoźnik będzie musiał jeszcze wznowić rejsy z Bogoty do Monachium i Londynu.

- Kontynuujemy proces wznawiania bezpośrednich połączeń. Meksyk oraz Hiszpania zamknęły ubiegły rok z odpowiednio trzydziestoma i piętnastoma milionami turystów. Chcemy, aby kolumbijscy podróżni mogli ponownie zjednoczyć się ze światem i odwiedzić swoje ulubione kurorty wypoczynkowe - powiedziała Ana Maria Copete, dyrektor linii Avianca.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy