PPL partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
26 stycznia 2022 12:09
PPL i Polski Komitet Olimpijski zawarły umowę, na mocy której będą współpracować podczas tegorocznych Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku oraz Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Mediolanie w 2026 roku.
Reklama

Celem współpracy nawiązanej przez Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” z Polskim Komitetem Olimpijskim jest aktywne wspieranie sportu i polskich olimpijczyków. Jest to również wyraz społecznej odpowiedzialności PPL, które w ostatnim czasie coraz bardziej angażuje się w tego typu działalność. Pod koniec ubiegłego roku PPL podpisało umowę sponsoringową z drużyną siatkarską E.LECLERC MOYA Radomka Radom. Tytuł partnera Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej to kolejny krok w kierunku polityki dobrych praktyk w zakresie współpracy ze światem sportu.

Jesteśmy zaszczyceni, że zaczynamy wspólną podróż. Cieszymy się, że wspieramy olimpijczyków, którzy swoimi występami dostarczają nam niepowtarzalnych, sportowych emocji, fantastycznej energii i wzruszeń. Lotnisko Chopina to wyjątkowe miejsce – stąd zawodnicy ruszą na podbój zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie, to także pierwsze miejsce, w którym rodziny, przyjaciele i kibice przywitają wracających sportowców. To zaszczyt być częścią tak ważnych momentów i członkiem rodziny olimpijskiej. Życzymy naszej reprezentacji powodzenia i spełnienia sportowych marzeń, czego potwierdzeniem będą olimpijskie medale – powiedział Stanisław Wojtera, prezes Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze”.

W ramach współpracy PPL i PKOl polscy olimpijczycy otrzymają bezpłatny dostęp do usług dodatkowych oferowanych na Lotnisku Chopina m.in. VIP Line, Fast Track, Salony Executive Lounge. PPL z kolei będzie mógł jako oficjalny partner kibicować sportowcom i cieszyć się ich wizerunkiem na materiałach reklamowych umieszczanych na terenie Lotniska Chopina. Dzięki nawiązanej współpracy będzie możliwa też szybka i komfortowa odprawa naszej reprezentacji, która już środę 26 stycznia z Lotniska Chopina uda się XXIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie do Pekinu. Olimpijskie zmagania rozpoczynają się 4 lutego i potrwają do 20 lutego.
Reklama
Tagi
ppl olimpiada

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama