Air France wprowadza zestaw podróżny z materiałów z recyklingu

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
25 stycznia 2022 11:46
W kabinach biznes i premium dalekich lotów Air France właśnie pojawiły się nowe wersje zestawów podróżnych na najbliższy sezon. Tym razem, zgodnie z potrzebą obecnych czasów, linia stworzyła pierwszą kolekcję zestawów w kosmetyczkach wykonany w 93 proc. z materiałów pochodzących z recyklingu.
Reklama

Linie Air France słyną ze swoich zestawów drobiazgów podróżnych w oryginalnych, designerskich kosmetyczkach. Osobisty zestaw otrzymamy bezpłatnie, podróżując na trasach międzykontynentalnych w klasach premium economy, biznes oraz w klasie pierwszej.


W skład pakietu zazwyczaj wchodzą podstawowe mini kosmetyki renomowanych marek oraz przydatne w podróży drobiazgi jak grzebień, szczoteczka do zębów, zatyczki do uszu, czy maska na oczy do snu. Zestawy są zróżnicowane w zależności od kabiny, w której podróżujemy – im wyższa klasa – tym zasobniejszy zestaw, niemniej jednak każdy egzemplarz może uchodzić za kolekcjonerski, zwłaszcza, że linia zleca design u projektantów i z roku na rok oferuje swoim pasażerom nowy, oryginalny model, który można zabrać ze sobą do domu.

Air France dokłada wszelkich starań, aby tam gdzie to możliwe, ograniczać plastik jednorazowego użytku na pokładach swoich lotów. W 2019 roku linia podjęła decyzję o całkowitym wycofaniu jednorazowych plastikowych naczyń i sztućców podczas wszystkich swoich lotów i zastąpieniu ich biodegradowalnymi zamiennikami z biomasy. Zrezygnowano też z foliowych torebek, których używano wcześniej do pakowania zestawów podróżnych i słuchawek.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama