Turkish Airlines poleci na dwóch trasach z Manchesteru

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
20 stycznia 2022 09:25
Turecki przewoźnik już wkrótce zaproponuje swoim pasażerom dwie nowe trasy z Manchesteru w Wielkiej Brytanii. Linie Turkish Airlines uruchomią turystyczne połączenia do Antalyi oraz Dalamanu w pierwszych dniach kwietnia 2022 roku.
Reklama

Linie Turkish Airlines wzbogacą swoją siatkę połączeń z Manchesteru o dwa wakacyjne kierunki. Dotychczas przewoźnik realizował jedynie bezpośrednie rejsy do Stambułu. Samoloty operują na tej trasie nawet dwa razy dziennie. W pierwszych dniach kwietnia br. linie Turkish Airlines uruchomią nowe rotacje z Manchesteru do Antalyi oraz Dalamanu. Połączenie do Antalyi wystartuje 1 kwietnia 2022 roku, a dzień później pierwsi pasażerowie polecą do Dalamanu.

- Otwarcie dwóch nowych połączeń pozwoli nam zaspokoić popyt na podróże lotnicze do Turcji. Brytyjczycy będą mogli w komfortowych warunkach udać się na wymarzone, tureckie wakacje. Nie mam wątpliwości, że bez względu na charakter wypoczynku pasażerowie będą zadowoleni z produktu, który możemy zaoferować - powiedział Osman Battal, dyrektor linii Turkish Airlines.


Oba kierunki cieszą się duża popularnością wśród turystów. Ponadto, zarówno Antalya jak i Dalaman uznawane są za prawdziwą mekkę dla wielbicieli golfa. Nic więc dziwnego, że podróżni, którzy zdecydują się na wyprawę z Manchesteru do Turcji na pokładach samolotów Turkish Airlines będą mogli zabrać na pokład profesjonalny zestaw golfowy bez dodatkowych opłat.

- Cieszymy się, że linie Turkish Airlines ponownie nam zaufały i już wkrótce uruchomią nowe połączenia z Manchesteru. Nie możemy doczekać się, aby przywitać pierwszych pasażerów podróżujących do tych dwóch tureckich kurortów wypoczynkowych na naszym lotnisku - dodała Karen Smart, dyrektor Manchester Airport.

Wraz z otwarciem bezpośrednich połączeń do Antalyi i Dalamanu, Manchester stał się jednym z kluczowych rynków dla tureckiego przewoźnika. Tylko Londyn Gatwick może pochwalić się większą liczbą kierunków oferowanych przez linię Turkish Airlines. Poza tym przewoźnik obecny jest także w Londynie Heathrow, Birmingham oraz w szkockim Edynburgu.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama