Nowa linia z Armenii zaprezentowała swoją identyfikację wizualną

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
17 stycznia 2022 07:04
Armeński Fundusz Interesów Narodowych (ANIF) oraz Air Arabia, poinformowały o uruchomieniu przez nich spółki joint venture - narodowej linii lotniczej Armenii.
Reklama

Nazwa marki "Arna" to skrót od oficjalnej nazwy firmy "Armenian National Airlines", gdzie "AR" pochodzi od języka ormiańskiego, "N" od National, a "A" od Airlines. Nazwę "Fly Arna", wybraną w wyniku publicznego konkursu, uznano za najbardziej odzwierciedlającą ducha spółki.


Linia Fly Arna będzie funkcjonować w niskokosztowym modelu biznesowym Air Arabia Group. Główną bazę przewoźnika będzie Zvartnots International Airport (EVN) w Erewaniu. Rozpoczął się proces już uzyskiwania certyfikatu operacji lotniczej (AOC), a więcej szczegółów dotyczących daty uruchomienia, floty i siatki połączeń docelowych zostanie ogłoszonych w najbliższym czasie.

Logo "Fly Arna", inspirowane kolorystyką flagi Armenii, zostały zaprojektowane tak, aby odzwierciedlać młodą, nowoczesną i kierującą się wartościami narodową linię lotniczą, która chce stać się najbardziej dostępną i rozsądną opcją podróży lotniczych w Armenii i poza jej granicami. Wartości marki to ambicja - motywacja do budowania i rozwijania linii lotniczej; wytrwałość - budowanie usług, które dostarczają realną i namacalną wartość dla klientów; oraz innowacyjność - inspirowanie kreatywnych rozwiązań, które pomagają utrzymać przewagę konkurencyjną przy jednoczesnym zachowaniu praktyczności i efektywności, czytamy w komunikacie prasowym spółki.

- Identyfikacja marki Fly Arna jest prawdziwie odzwierciedleniem inspirującego ducha i etosu Armenii. Dziś prezentujemy identyfikację wizualną, która przybliża nas o krok do uruchomienia linii lotniczej - mówi David Papazian, prezes ANIF.

- Ten krok oznacza również początek nowej ery w rozwoju sektora lotniczego w Armenii, nie tylko przyczyniając się do wzrostu gospodarczego kraju, ale zapewniając jego mieszkańcom korzystne cenowo ofertę lotów z Armenii - mówi Adel Al Ali, dyrektor generalny Air Arabia Group..

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama