LOT: Z Rzeszowa do Odessy i Olsztyna

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
23 grudnia 2021 12:08
W sezonie letnim na pokładzie Polskich Linii Lotniczych LOT wznawia rejsy z Rzeszowa to Nowego Jorku i Zadaru oraz otwiera nowe połączenia ze stolicy Podkarpacia do Odessy i Olsztyna.
Reklama

W sezonie letnim pierwszy Dreamliner z Rzeszowa do Nowego Jorku wystartuje 28 marca.
Po kilku miesiącach nieobecności do siatki połączeń wracają rejsy z Rzeszowa do Zadaru. Połączenia są już dostępne w systemach rezerwacyjnych. Pierwszy rejs do chorwackiej Dalmacji odbędzie się w sobotę 18 czerwca 2022. Lot będzie wykonywany raz w tygodniu i potrwa dwie godziny.
Samolot zabierze również pasażerów podróżujących z Rzeszowa do Odessy. To nowa trasa, która ruszy 12 czerwca 2022. Po niecałych dwóch godzinach w powietrzu podróżni będą mogli podziwiać urokliwe wybrzeże Morza Czarnego.


Rozwijamy naszą ofertę w każdym segmencie rynku. Wykorzystujemy biznesowe szanse, które daje współpraca z portami regionalnymi, jak ten w Rzeszowie. Na Podkarpaciu bije serce lotnictwa. To tutaj ulokowane jest 90 proc. produkcji polskiego przemysłu lotniczego. Dobre warunki inwestycyjne i korzystne środowisko branżowe sprzyjają wzrostowi popytu na podróże, a ten z kolei ma kluczowy wpływ na otwieranie nowych tras – powiedział Michał Fijoł, członek zarządu ds. handlowych w PLL LOT.

LOT uruchamia także nowe połączenie regionalne. Z Podkarpacia na Mazury, a konkretnie do Olsztyna, polecimy 18 czerwca 2022. Lot potrwa nieznacznie ponad godzinę.


Oprócz uruchomienia nowych połączeń LOT wznawia wybrane rejsy w zależności od zainteresowania podróżnych i restrykcji wjazdowych do poszczególnych krajów. Tylko w grudniu wznowione zostały połączenia Warszawa - Colombo , Warszawa - Miami , Warszawa - Charków , a także została uruchomiona zupełnie nowa trasa Zielona Góra - Lwów .
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Tagi
lot rzeszów

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama