Wizz Air: Trzy nowe połączenia. Polecimy z Krakowa do Dubaju

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
21 grudnia 2021 16:02
Węgierski przewoźnik zapowiedział uruchomienie nowych połączeń z Polski. Na przełomie lutego oraz marca 2022 roku Wizz Air zainauguruje, bądź wznowi po dłuższej przerwie, rejsy z Krakowa do Dubaju, z Katowic do Neapolu oraz z Lotniska Chopina w Warszawie do Nicei.
Reklama

Wizz Air ogłosił kolejne nowości na przyszłoroczny sezon wakacyjny. Wśród nowych połączeń znalazły się trzy trasy z Polski. Polscy pasażerowie będą mogli polecieć do emirackiego Dubaju, włoskiego Neapolu oraz francuskiej Nicei.

Już 4 lutego 2022 roku przewoźnik zainauguruje bezpośrednie rejsy z Krakowa do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nieco później, 28 marca 2022 roku, pierwsze samoloty węgierskiego przewoźnika wystartują z Katowic do Neapolu we Włoszech oraz z warszawskiego Lotniska Chopina do Nicei we Francji. Wszystkie połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu (poniedziałek i piątek).- Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą polską siatkę połączeń, dodając trzy nowe trasy. Wierzymy, że dzięki najnowszym połączeniom z Krakowa do Dubaju, z Katowic o Neapolu i z Warszawy do Nicei, nasi pasażerowie będą mogli zaplanować z wyprzedzeniem swoje długo wyczekiwane wakacje lub weekendowe wyprawy. Nasza polska załoga z uśmiechem powita Państwa na pokładach samolotów - powiedziała Paulina Gosk, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Wizz Air.

Bilety na nowe połączenia Wizz Aira z Polski do Dubaju, Neapolu oraz Nicei są już dostępne do zakupu w systemie rezerwacyjnym przewoźnika.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama