Linie Emirates ponownie otwierają saloniki biznesowe

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
22 grudnia 2021 09:05
Linie Emirates ogłosiły, że do końca trwającego sezonu zimowego ponownie otworzą dwadzieścia saloników biznesowych. Część z nich już z powodzeniem funkcjonuje, ale kilka miast wciąż czeka na wznowienie biznesowej oferty emirackiego przewoźnika.
Reklama

W ostatnich tygodniach, pomimo rozprzestrzeniającego się wariantu koronawirusa Omikron, branża lotnicza odnotowuje systematyczny wzrost popytu na podróże lotnicze. Pasażerowie coraz chętniej wracają na światowe lotniska zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych. Aby zapewnić podróżnym możliwie najlepsze doświadczenie, linie lotnicze stopniowo przywracają saloniki biznesowe, których większość została zamknięta na czas pandemii COVID-19 w trosce o bezpieczeństwo pasażerów.

Linie Emirates uznały, że nadszedł czas, aby powtórnie umożliwić swoim klientom biznesowym podróż w luksusowych i komfortowych warunkach. Tylko do końca trwającego sezonu zimowego emiracki przewoźnik planuje przywrócić dwadzieścia saloników biznesowych na największych i najpopularniejszych lotniskach, z których operuje.


Już teraz funkcjonują europejskie saloniki biznesowe linii Emirates w Monachium, Frankfurcie, Hamburgu, Dusseldorfie, Mediolanie i Rzymie. Jeszcze w grudniu br. pasażerowie ponownie będą mogli skorzystać z saloników w Paryżu, Birmingham, Manchesterze i Londynie Heathrow. W pierwszych dniach stycznia przyszłego roku ponownie otwarte zostaną także przestrzenie biznesowe w Londynie Gatwick i szkockim Glasgow.

Powody do zadowolenia będą mieli również biznesowi klienci linii Emirates podróżujący w pozostałych częściach świata. Do uruchomionych już saloników w Kairze, Los Angeles, Bostonie oraz Nowym Jorku JFK wkrótce dołączą saloniki biznesowe w San Francisco, Colombo i Bangkoku. Do tego należy jeszcze wspomnieć o szerokiej ofercie biznesowej, którą dysponuje emiracki przewoźnik w swojej bazie operacyjnej w Dubaju. Ta będzie w pełni dostępna dla pasażerów najpóźniej w pierwszych tygodniach przyszłego roku.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama