Emirates poleci częściej na Seszele

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
20 grudnia 2021 09:46
Emiracki przewoźnik poinformował, że w okresie świąteczno-noworocznym zwiększy częstotliwość rejsów na Seszele, aby sprostać zainteresowaniu na podróże lotnicze między krajami. Od 24 grudnia br. do 9 stycznia 2022 roku linie Emirates będą realizowały dwa loty na rajską wyspę każdego dnia.
Reklama

Wielu pasażerów dostrzega w okresie świąteczno-noworocznym idealną okazję do wypoczynku, decydując się na rajskie wakacje w luksusowych kurortach z gwarancją dobrej pogody. Nic więc dziwnego, że popyt na podróże lotnicze między Dubajem a Seszelami jest na tyle duży, że obecne oferowanie linii Emirates nie jest w stanie mu sprostać. Tym samym, emiracki przewoźnik już wkrótce zwiększy liczbę rejsów na Seszele z jednej do dwóch rotacji każdego dnia.


Dodatkowa operacja EK707 wystartuje 24 grudnia br. Samolot w malowaniu linii Emirates będzie opuszczał Zjednoczone Emiraty Arabskie o godzinie 10:20, aby o godzinie 14:55 pojawić się w Mahe. Z kolei lot powrotny EK706 do Dubaju przewidziany jest na godzinę 8:35. Bezpośredni przelot trwa 4 godziny i 30 minut. Rejsy realizowane będą maszynami Boeing 777-300ER, które dysponują nawet 442 miejscami na pokładzie (w zależności od dostępnej konfiguracji). Od 10 stycznia 2022 roku częstotliwość lotów na Seszele ponownie ulegnie zmniejszeniu i zatrzyma się na poziomie dziesięciu rotacji w tygodniu.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama