Linie PLAY polecą do Stanów Zjednoczonych

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
19 grudnia 2021 10:30
Islandzki przewoźnik zapowiedział uruchomienie dwóch połączeń do Stanów Zjednoczonych. W przyszłym roku pasażerowie linii PLAY polecą z Londynu Stansted do Bostonu i Baltimore z międzylądowaniem w Reykjaviku. Transatlantyckie połączenia realizowane będą samolotami Airbus A321neo.
Reklama

Linie PLAY nieustannie rozwijają swoją siatkę połączeń. Po wielu ogłoszeniach obejmujących rynek europejski, islandzki przewoźnik nareszcie zapowiedział start pierwszych rotacji transatlantyckich. Począwszy od przyszłorocznego okresu wakacyjnego, linie PLAY uruchomią rejsy z Londynu Stansted do Bostonu i Baltimore w Stanach Zjednoczonych z międzylądowaniem w Reykjaviku.


- Podróżni z całego świata są prawdziwie spragnieni nowych połączeń lotniczych. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy pojawić się na rynku amerykańskim, oferując naszym pasażerom rejsy do wymarzonych miejsc w Stanach Zjednoczonych - powiedział Birgir Jonsson, dyrektor generalny linii PLAY.

W pierwszej kolejności ruszą loty z Londynu Stansted do Baltimore. Połączenie wystartuje 20 kwietnia 2022 roku i będzie realizowane cztery razy w tygodniu. Z kolei niespełna miesiąc później, 11 maja 2022 roku, islandzki przewoźnik zainauguruje rotację do Bostonu, która także będzie powtarzana cztery razy na przestrzeni tygodnia. Obie trasy transatlantyckie wykonywane będą z niespełna dwugodzinnym międzylądowaniem w Reykjaviku. Do realizacji połączeń linie PLAY wykorzystają wąskokadłubowe samoloty Airbus A321neo.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama