Emirates poleci częściej do Brisbane i Perth

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
17 grudnia 2021 13:35
Linie Emirates częściej będą obsługiwać loty z Dubaju do Brisbane i Perth we Australii.
Reklama
Wraz ze złagodzeniem lokalnych ograniczeń dotyczących podróży międzynarodowych, od 16 grudnia linie Emirates będą latać wykorzystując pełną przepustowość do Brisbane. Złagodzenie przepisów nastąpiło dzięki osiągnięciu przez Australię założonego wskaźnika na poziomie 80 procent szczepień podwójną dawką. Od 5 lutego także loty do Perth będą obsługiwane z pełną przepustowością dla spełniających wymagania zaszczepionych podróżnych.

Po przywróceniu pełnej przepustowości na międzynarodowych kursach do Queensland, rejs EK430 z Dubaju do Brisbane przewiezie ponad 350 pasażerów i będzie obsługiwany przez samoloty Boeing 777-300ER w konfiguracji trzyklasowej. Linie Emirates zwiększają również częstotliwość lotów EK430/431 między Dubajem a Brisbane do 5 razy w tygodniu, począwszy od 1 stycznia 2022 r., uwzględniając możliwość wzrostu częstotliwości zgodnie z zapotrzebowaniem.

By obsłużyć więcej obywateli Australii i podróżnych planujących odwiedzić Australię Zachodnią, wzrośnie także częstotliwość lotów EK420/421 na trasie Dubaj-Perth do 5 razy w tygodniu.

Przybywający do Brisbane zagraniczni podróżni, którzy spełniają wymagania, nie będą już musieli poddawać się kwarantannie w obiektach państwowych. Obecnie mogą izolować się w domu, opierając się na szeregu wytycznych określonych przez rząd Queensland. Zaszczepieni podróżni przybywający do Perth nie będą poddawani kwarantannie, ale będą zobowiązani do przestrzegania wytycznych Australii Zachodniej dotyczących przybycia pasażerów międzynarodowych z dowodem pełnego zaszczepienia.

- Emirates z radością zwiększają liczbę lotów do Brisbane i Perth w ramach powrotu podróży międzynarodowych w całym kraju. Zapotrzebowanie na podróże międzynarodowe rośnie z dnia na dzień, dlatego oferujemy lepsze połączenia dla spełniających wymogi Australijczyków, którzy chcą wrócić do domu i spotkać się z bliskimi. Obchodzimy 25-lecie lotów do Australii i już zwiększyliśmy liczbę połączeń do Sydney i Melbourne, a także przywróciliśmy nasz flagowy samolot A380, aby obsłużyć klientów podróżujących do i z Nowej Południowej Walii – powiedział Barry Brown, wiceprezes Emirates na region Australazji.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy