Finnair poleci do Seattle

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
08 grudnia 2021 09:05
Fiński przewoźnik wzbogaca swoją amerykańską ofertę. Począwszy od przyszłorocznego sezonu wakacyjnego linia Finnair uruchomi bezpośrednie rejsy z Helsinek do Seattle oraz utrzyma realizowane już pozostałe trasy do Stanów Zjednoczonych.
Reklama
Linia Finnair ogłosiła powiększenie swojej przyszłorocznej siatki połączeń o kolejną rotację dalekodystansową. Już 1 czerwca 2022 roku fiński przewoźnik zainauguruje bezpośrednie rejsy z Helsinek do Seattle w Stanach Zjednoczonych, które jest ważnym ośrodkiem biznesowym i turystycznym. Połączenie realizowane będzie z częstotliwością trzech lotów tygodniowo (poniedziałki, środy oraz piątki) za pośrednictwem dalekodystansowych samolotów z rodziny Airbus 330 lub Airbus 350.


- Jest nam niezmiernie miło zapowiedzieć otwarcie nowego połączenia między Europą Północną a Stanami ZJednoczonymi. Bezpośrednie rejsy z Helsinek do Seattle będą świetną okazją dla podróżnych, którzy spragnieni są odkrywania uroków Ameryki Północnej. Jednocześnie, jesteśmy przekonani, że rotacja przyciągnie również wielu pasażerów biznesowych - powiedział Ole Orver, dyrektor linii Finnair.

Poza uruchomieniem połączenia do Seattle, przewoźnik będzie nieustannie oferował bezpośrednie loty ze stolicy Finlandii do Dallas, Nowego Jorku, Los Angeles oraz Chicago. Ponadto, linia Finnair zwiększy częstotliwość realizowanych już rejsów ze Sztokholmu na nowojorskie lotnisko im. Johna F. Kennedy'ego oraz do Los Angeles. Od 1 maja 2022 roku rotacje do Nowego Jorku będą wykonywane codziennie, a do Los Angeles cztery razy na przestrzeni tygodnia.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy