Emirates zawarł umowę code-share z airBaltic

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
25 listopada 2021 14:02
1 komentarz
Emirates podpisał umowę code-share z airBaltic, aby zaoferować klientom lepszą łączność z/do Łotwy, Estonii, Litwy i Finlandii.
Reklama

Partnerstwo code-share otworzy nowe możliwości podróżowania i zaoferuje klientom Emirates wygodny dostęp do regionu Morza Bałtyckiego. Klienci airBalitc skorzystają również z bezproblemowego dostępu do rozległej sieci Emirates przez Dubaj.

- Z przyjemnością ogłaszamy nowe partnerstwo z airBaltic, wiodącą linią lotniczą w krajach bałtyckich, co pozwala nam zaoferować klientom Emirates jeszcze więcej możliwości podróżowania w regionie bałtyckim. Otwiera się również ekscytująca sieć połączeń Emirates na całym świecie dla większej liczby podróżnych z krajów bałtyckich. Nie możemy się doczekać rozpoczęcia udanego partnerstwa – podkreśla Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.


- Emirates zapewniają łączność na całym świecie, cieszymy się, że możemy rozpocząć nowe partnerstwo obok bezpośrednich lotów między Rygą a Dubajem, które rozpoczęliśmy we wrześniu. Ta współpraca umożliwi naszym pasażerom dotarcie do nowych ekscytujących miejsc w Azji, Australii i poza nią – dodaje Martin Gauss, prezes i dyrektor generalny airBaltic.

Umowa codeshare zaoferuje klientom z kluczowych rynków na Bliskim Wschodzie, Azji Zachodniej, Dalekim Wschodzie i Australii większy dostęp i łączność z krajami bałtyckimi.

Linie Emirates będą umieszczać kod „EK” na rejsach airBaltic obsługiwanych na trasie: Dubaj – Ryga (Łotwa); Ryga – Tallin (Estonia); Ryga – Wilno (Litwa); oraz Ryga - Helsinki (Finlandia). airBalitc umieści również swój kod „BT” na trasach Emirates między: Dubaj - Bangkok (Tajlandia); oraz Dubaj - Dżakarta (Indonezja).
Reklama

Ostatnie komentarze

B52 2021-11-26 16:31   
B52 - Profil B52
I już pasażerów z Europy Wschodniej na CPK przylatuje mniej bo siatki połączeń Emiratów LOT nigdy nie pobije. A jeśli CPK w Baranowie powstanie i zacznie działać to Lufthansa i inne linie dopiero pokażą jak się walczy o pasażera choćby mieli przez jakiś czas dopłacać. CPK w Baranowie będzie tym samym co obecny Chopin. Tak jak już pisałem 1000 razy tylko CPK w połowie drogi między Warszawą i Śląskiem przy CMK jest w stanie z nimi wygrać stając się lotniskiem lokalnym dla Warszawy, Śląska, Łodzi i Krakowa oraz wszystkich miejscowości między nimi oczywiście kosztem lotnisk w danych miastach bo pasażerów nie da się rozmnożyć jak to głoszą panowie z Nowogrodzkiej. Albo kumulacja pasażerów z tych czterech aglomeracji na CPK w połowie drogi między nimi albo jak chcecie mieć 15 min na lokalne lotnisko to przestańcie marzyć o konkurencji z innymi hubami i liniami w Europie.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama