Ryanair uruchomi nowe trasy z Poznania i Lublina

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
24 listopada 2021 08:35
Irlandzki przewoźnik już wkrótce wprowadzi do swojej siatki połączeń dwie nowe trasy z Polski. Wiosną przyszłego roku pierwsi pasażerowie Ryanaira polecą z Poznania na Majorkę w Hiszpanii oraz z Lublina do Londynu Luton w Wielkiej Brytanii.
Reklama

Linia Ryanair wprowadziła do swojej wiosennej siatki połączeń kolejne nowości obejmujące polskie lotniska regionalne. Zgodnie z informacją dostępną w systemie rezerwacyjnym irlandzkiego przewoźnika, Ryanair już wkrótce uruchomi bezpośrednie rejsy z Poznania na hiszpańską Majorkę oraz z Lublina do Londynu Luton. Inaugurację obu połączeń przewidziano na ostatnie dni marca przyszłego roku.


W pierwszej kolejności wystartuje rotacja z Lubelszczyzny do stolicy Wielkiej Brytanii. Pierwszy lot Ryanaira na tej trasie zaplanowany jest na 27 marca 2022 roku. Połączenie realizowane będzie aż pięć razy w tygodniu (za wyjątkiem wtorku i soboty). W czwartki, piątki oraz niedziele rejsy wykonywane będą w godzinach przedpołudniowych bądź popołudniowych, natomiast w poniedziałki i środy godzinach wieczornych. Bezpośredni przelot na czwarte największe lotnisko obsługujące aglomerację londyńską potrwa 2 godziny i 35 minut.
Kilka dni później, 30 marca 2022 roku, pierwsi pasażerowie polecą z Poznania na śródziemnomorską Majorkę. Loty do Palma de Mallorca będą operowały dwa razy w tygodniu. W środy maszyny zależnej od Ryanaira linii Buzz będą opuszczały Wielkopolskę o godzinie 16:00, z kolei rejs powrotny z Balearów przewidziany jest na godzinę 19:25. W soboty start z Ławicy zaplanowany jest na godzinę 17:20, a powrót na godzinę 20:45. Podróżni spędzą w powietrzu 2 godziny i 50 minut.

Bilety na oba połączenia, które będą wykonywane przynajmniej do końca października przyszłego roku, są już dostępne na stronie internetowej irlandzkiego przewoźnika.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama