Condor poleci na czterech nowych trasach z Wiednia

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
21 listopada 2021 10:00
Niemiecki przewoźnik wakacyjny poinformował, że już wkrótce uruchomi bezpośrednie rejsy z wiedeńskiego lotniska Schwechat. Nowości obejmą trasy ze stolicy Austrii do Hiszpanii oraz Grecji. Ich start przewidziany jest na przyszłoroczny sezon letni.
Reklama

Linia Condor jest jednym z najpopularniejszych przewoźników na świecie specjalizujących się w lotach wakacyjnych. Niemiecki przewoźnik od lat oferuje szereg połączeń do najpopularniejszych kurortów wakacyjnych w Europie i nie tylko. Już wkrótce do bogatej oferty linii Condor dołączy wiedeńskie lotnisko Schwechat, z którego austriaccy turyści będą mogli udać się w wymarzoną podróż. W przyszłorocznym okresie letnim przewoźnik uruchomi loty ze stolicy Austrii na hiszpańską Majorkę oraz na trzy greckie wyspy: Kos, Rodos i Kretę.

Włączenie Wiednia do swojej siatki połączeń oraz uruchomienie stamtąd czterech połączeń do popularnych, śródziemnomorskich miejsc turystycznych ma sprostać rosnącemu popytowi na wakacyjne podróże lotnicze Austriaków. Ponadto, wiedeńskie nowości linii Condor mają wspomóc lokalne biura podróży i zapewnić miejscowym podróżnym szeroki wybór upragnionego wypoczynku.


- Przewidujemy, że kulminacja tłumionego dotychczas popytu na loty wakacyjne nastąpi dopiero w przyszłe lato. Wraz z otwarciem czterech tras z Wiednia, chcemy wyjść z inicjatywą i odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na zorganizowane wyjazdy turystyczne wśród Austriaków. Tym samym Austria zostanie trzecim, po Niemczech i Szwajcarii, rynkiem, na którym chcielibyśmy się skoncentrować w przyszłoroczne wakacje - powiedział Ralf Teckentrup, dyrektor generalny linii Condor.

Początek operacji z Wiednia na Majorkę zaplanowany jest na okres wielkanocny. Od tamtej pory loty na hiszpańską wyspę będą realizowane cztery razy w tygodniu. Z kolei od połowy maja przyszłego roku trzy razy tygodniowo będą mogli polecieć pasażerowie podróżujący ze stolicy Austrii do Heraklionu na Krecie. W podobnym momencie ruszą rejsy na Kos i Rodos, które będą realizowane z częstotliwością dwóch lotów na przestrzeni tygodnia. Bilety na wiedeńskie połączenia będą dostępne zarówno w formule łączonej wraz ze zorganizowaną przez biuro podróży wycieczką oraz w formule indywidualnej za pośrednictwem serwisu rezerwacyjnego linii Condor.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama