Na Seszele bezpośrednio z Warszawy. Bilety już w sprzedaży

17 listopada 2021 12:18
Nowe połączenie z Warszawy na wyspę Mahé na Seszelach jest już w sprzedaży. Air Seychelles zacznie latać do Polski od stycznia 2022 r.
Reklama
Zapowiadane na początku października br. otwarcie nowego połączenia z Warszawy na Seszele nabrało realnego wymiaru. Pierwotnie loty na wyspy Oceanu Indyjskiego miały ruszyć 25 grudnia br. Ostatecznie projekt uległ opóźnieniu o trzy tygodnie i airbus A320 Air Seychelles (HM) pojawi się po raz pierwszy na Okęciu 15 stycznia 2022 r. Na razie w sprzedaży znajdują się loty w okresie od 15 stycznia do 30 kwietnia 2022 r. W zależności od wyników przewozowych w tym czasie seszelski przewoźnik podejmie decyzję o kontynuowania rejsów w lecie przyszłego roku. Przedstawiciele Air Seychelles twierdzą, że połączenie z Polską ma mieć charakter stały, a nie sezonowy.


Rejsy z Warszawy na Seszele będą odbywać się dwa razy w tygodniu. Poniżej zamieszczamy aktualny rozkład. Godziny odlotów i przylotów podano zgodnie z czasem lokalnym. Na trasie z Warszawy do Mahé lądowanie na Seszelech następować będzie w czwartki i niedziele.


Loty będą wykonywane samolotami Airbus 320-200neo zabierającymi na pokład 168 pasażerów (156 w klasie ekonomicznej i 12 w klasie biznes). Rejs potrwa ok. 10 godzin, łącznie z technicznym międzylądowaniem w Kairze w celu uzupełnienia paliwa. Obecnie na stronie internetowej przewoźnika najtańsze bilety w obie strony kosztują ok. 650 euro.

Kierunek Seszele jest przede wszystkim propozycją dla bardziej majętnych podróżnych. Wyspa oferuje nie tylko słońce, plaże i błękitne akweny, ale także atrakcje dla bardziej aktywnych, takie jak nurkowanie, żeglowanie czy wędkarstwo. Nadchodzące miesiące pokażą czy oferta wysp na Oceanie Indyjskim przekonała polskie biura podróży i zdobyła serca krajowych turystów. Zobaczymy czy Seszele staną się nad Wisłą takim hitem, jakim w ostatnim czasie okazał się Zanzibar.

Fot.: Materiały prasowe

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy