Ryanair połączy Wrocław ze Sztokholmem

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
11 listopada 2021 08:40
Irlandzkie linie niskokosztowe już wkrótce uruchomią bezpośrednie loty z Wrocławia na główne sztokholmskie lotnisko Arlanda. Rejsy wystartują wraz z rozpoczęciem letniej siatki połączeń w marcu przyszłego roku i będą realizowane cztery razy w tygodniu.
Reklama

Linie Ryanair dodały kolejną nowość do swojej przyszłorocznej siatki połączeń. Od 28 marca przyszłego roku przewoźnik zabierze pasażerów z Dolnego Śląska do stolicy Szwecji, a dokładniej na główne lotnisko obsługujące aglomerację sztokholmską Arlanda. Rejsy do Skandynawii będą realizowane z częstotliwością aż czterech rotacji tygodniowo - w poniedziałki, środy, piątki oraz soboty przy wykorzystaniu samolotów Boeing 737-800. Bezpośredni przelot z Wrocławia do Sztokholmu potrwa 1 godzinę i 50 minut.


W poniedziałki oraz piątki maszyny linii Ryanair będą startowały ze Sztokholmu o godzinie 10:50. Zarówno poniedziałkowy jak i piątkowy rejs powrotny z Wrocławia zaplanowany jest na godzinę 13:05. W środy start ze stolicy Szwecji przewidziany jest na godzinę 7:00, a ze stolicy województwa dolnośląskiego na godzinę 9:15. W ramach sobotniej rotacji samoloty Boeing 737-800 będą opuszczały Sztokholm o godzinie 20:20, by o godzinie 22:35 wystartować z Wrocławia.

To nie jedyna nowość w letniej ofercie Ryanaira, która połączy Polskę ze stolicą Szwecji. Wczoraj (10.11) irlandzki przewoźnik niskokosztowy zapowiedział uruchomienie rejsów do Sztokholmu Arlanda również z Poznania. W tym przypadku rejsy będą odbywały się dwa razy tygodniowo. Bilety na oba połączenia są już dostępne na stronie rezerwacyjnej linii Ryanair.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama