Lotnisko Warszawa-Radom będzie potrzebować nowych pracowników

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
08 listopada 2021 17:15
Przedsiębiorstwo „Porty Lotnicze” postanowiły nawiązać współpracę z Powiatowym Urzędem Pracy w Radomiu oraz Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Kielcach. Dzisiaj (8.11) w terminalu w Radomiu podpisano w tej sprawie stosowne dokumenty.
Reklama
Lotnisko Warszawa-Radom będzie potrzebować nowych pracowników. Współpraca z UP i ZDZ będzie dotyczyć rekrutacji na oraz specjalistycznego szkolenia kadr, które w przyszłości zasilą radomski port lotniczy, czytamy w komunikacie prasowym przedsiębiorstwa.

- Będziemy potrzebować ludzi do pracy. Dobrze przygotowana kadra wymaga długich i specjalistycznych szkoleń. Pilotażowo uruchomiliśmy już nawet klasę o specjalizacji technik lotniskowych służb operacyjnych – powiedział Grzegorz Tuszyński, dyrektor lotniska Warszawa-Radom

- Uczniów klasy o specjalizacji technik lotniskowych służb operacyjnych jest to bardzo mocne wsparcie dające możliwość wykształcenia umiejętności i kompetencji w zakresie wykonywania pracy na lotnisku – dodała Katarzyna Kołodziejska, dyrektor technikum ZDZ w Radomiu.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy