PPL podpisał umowę sponsoringową z E.LECLERC MOYA Radomka Radom

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
08 listopada 2021 17:10
PPL podpisał dziś (8.11) umowę sponsoringową z drużyną "E.LECLERC MOYA Radomka Radom" obejmującą wsparcie na okres sezonu 2021/22.
Reklama
Kto może być lepszym ambasadorem Lotniska Warszawa-Radom i PPL, jak osiągające sukcesy w najwyższej klasie rozgrywek siatkarki z drużyny E.LECLERC MOYA Radomka Radom, czytamy w komunikacie prasowy przedsiębiorstwa. „Porty Lotnicze” dostrzegły ten potencjał. Efektem tego jest podpisana dziś pomiędzy PPL a radomskim klubem umowa sponsoringowa, obejmującą wsparcie na okres sezonu 2021/22.
- Lotnisko w Radomiu to nie tylko port lotniczy. To impuls a nawet elektrowstrząs dla rozwoju całego regionu. Dzisiejsze porozumienie to wyraz tego, ze stajemy się częścią społeczności radomskiej. I chce mocno podkreślić ten dzisiejszy sygnał – powiedział Paweł Siennicki, wiceprezes PPL-u.

- Współpraca z PPL będzie dla nas bardzo korzystna wizerunkowo. Pomoże to nam rozwijać nasze sportowe ambicje, tak aby za dwa lata latać z Radomia na Europejskie Puchary – powiedział Łukasz Kruk, dyrektor E.LECLERC MOYA Radomka Radom.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama