Coral Travel deklaruje chęć latania z Radomia

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
08 listopada 2021 10:21
Biuro podróży Coral Travel deklaruje chęć latania z Radomia. Dziś (8.11) w Radomiu PPL podpiszę list intencyjny w tej sprawie.
Reklama

List intencyjny nie jest jeszcze umową. Jego podpisanie oznacza tylko, że jeśli będzie zainteresowanie wśród pasażerów ofertą wakacyjną lotów z Radomia, Coral Travel jest gotowy, by być jednym z pierwszy touroperatorów, który pojawi się na nowym lotnisku.

- Cieszymy się, że będziemy mogli w niedalekiej przyszłości poszerzyć naszą ofertę o wyloty z lotniska Warszawa-Radom. Będzie to dobra alternatywa dla klientów z południowej części Mazowsza, dla których wygodne i bliższe będą wyloty właśnie z lotniska w Radomiu. Jesteśmy mile zaskoczeni standardem i rozwiązaniami projektowanymi na lotnisku z myślą o rodzinach rozpoczynających swoje wymarzone wakacje. Na rozszerzeniu naszej współpracy z PPL obejmującej dziś Lotnisko Chopina i lotnisko Zielona Góra skorzystają przede wszystkim nasi klienci – powiedział Kaan Ergun, prezes biura turystycznego Coral Travel.

Coral Travel organizuje wyjazdy do niemal 90 kierunków w 40 krajach, między innymi do Turcji, Grecji, Hiszpanii, Egiptu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy Tajlandii. Coral Travel Należy do międzynarodowej grupy z siedzibą w Turcji OTI Holding. To nie pierwszy element współpracy między PPL a Coral Travel – biuro podroży działa przy organizacji wyjazdów turystycznych z Warszawy i Zielonej Góry.

Firma jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding.


W 2019 roku podobny list intencyjny podpisał największy polski touroperator - firma Itaka, która zadeklarowała wtedy, że od 2021 r. będzie realizował loty czarterowe z lotniska w Radomiu.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama