Przerażający lot Wizz Aira

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
04 listopada 2021 10:16
31 października br. zombie tańczyły na pokładzie samolotów Wizz Air realizujących wieczorne loty na trasach Mediolan-Katania i Katania-Mediolan.
Reklama

"To było niesamowite przeżycie, nie spodziewałam się czegoś takiego, to było naprawdę przerażające”. "Nigdy nie byłam świadkiem czegoś podobnego. Nadal czuję podekscytowanie – to było naprawdę spektakularne widowisko”. "Wiedziałam, że Wizz Air to fajna firma, ale nie podejrzewałam ich o takie szaleństwo – byli fantastyczni!” To tylko niektóre z komentarzy pasażerów, którzy podzielili się swoimi opiniami w social mediach.

Ciekawość i niedowierzanie można było zobaczyć na twarzach pasażerów, gdy z głośników popłynęła pełna grozy muzyka, a z siedzeń zaczęli wstawać zamaskowani i ucharakteryzowani tancerze, by po chwili tańczyć w przejściu samolotu. Nikt z pasażerów nie rozpoznał zombie podczas wchodzenia - tym większe było ich zdziwienie, gdy nagle rozpoczął się występ. Podróżujący sięgnęli po telefony komórkowe, by nagrywać show.


Dzieci z podekscytowaniem podziwiały misterną charakteryzację i przebrania tancerzy. Później była okazja, żeby zrobić selfie z zombie, czytamy w komunikacie prasowym Wizz Aira. Wizz Air zachęca wszystkich pasażerów do udostępniania swoich filmów i zdjęć w social mediach korzystając z hasztaga #wizzhalloween. Na koniec występu, zgodnie z tradycją Halloween i ku uciesze najmłodszych, pasażerom rozdano słodycze.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama