Wracają loty ze Szczecina do Stavanger

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
26 października 2021 10:00
Z systemu rezerwacyjnego linii Wizz Air wynika, że już wkrótce do oferty przewoźnika powrócą bezpośrednie loty ze Szczecina do Stavanger w Norwegii. Pierwszy po dłuższej przerwie rejs na tej trasie zaplanowany jest na 19 grudnia br.
Reklama
Na czas pandemii lotnisko im. NSZZ Solidarność w Szczecinie straciło przeważającą większość swoich połączeń. Teraz, gdy ruch lotniczy powoli się odbudowuje, a pasażerowie ochoczo wracają do latania, poszczególni przewoźnicy masowo przywracają wstrzymane w okresie szczytu pandemii trasy. Węgierski Wizz Air zdążył już przywrócić bezpośrednie rejsy z województwa zachodniopomorskiego do Bergen i Oslo Torp w Norwegii. W najbliższych miesiącach ma również wrócić trasa do Stavanger.


Jak wynika z informacji dostępnej na stronie internetowej linii Wizz Air, pierwszy po dłuższej przerwie samolot przewoźnika wykona trasę ze Szczecina do Stavanger już 19 grudnia br. Połączenie na południowo-zachodnie wybrzeże Norwegii ma być wykonywane dwa razy w tygodniu (środy oraz niedziele) w godzinach wieczornych. Przelot między Polską a Norwegią potrwa 1 godzinę i 35 minut.

Tym samym jeszcze przed końcem 2021 roku szczecińska siatka połączeń węgierskiego przewoźnika będzie składała się z trzech tras do Norwegii. Wciąż nieznany jest los połączenia do ukraińskiego Lwowa, którego powrót wciąż nie został przesądzony.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy