Nowa trasa z Wrocławia na Wyspy Kanaryjskie

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
21 października 2021 13:44
1 komentarz
Nowe połączenie od węgierskiej taniej linii z Dolnego Śląska na Wyspy Kanaryjskie ruszy już w grudniu tego roku. Trasa będzie obsługiwana raz w tygodniu.
Reklama

Jeszcze w grudniu 2021 r. Wizz Air uruchomi rejsy z Wrocławia na Lanzarote – wynika z systemu rezerwacyjnego i oficjalnego komunikatu węgierskiego przewoźnika. Trasa będzie obsługiwana raz w tygodniu – w środy.
  • W61805 Wrocław 15:05 – Lanzarote 19:20 (--3----)
  • W61806 Lanzarote 19:55 – Wrocław 1:55+1 (--3----)
Wrocław - Lanzarote


– Z wielką przyjemnością informujemy o najnowszej trasie z Polski na Wyspy Kanaryjskie. Połączenie Wizz Air z Portu Lotniczego Wrocław na Lanzarote rozszerza polską siatkę WIZZ i daje jeszcze więcej możliwości wszystkim pasażerom ze stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia. [...]
Bilety na najnowsze połczenie i nie tylko, dostpne s ju w sprzeday na wizzair.com. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air [...] – powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.


Pierwszy rejs z Wrocławia na jedną w Wysp Kanaryjskich wystartuje 22 grudnia 2021 r. – obecnie ostatni lot na tej trasie zaplanowany został na 11 maja 2022 r. Będzie to pierwsze bezpośrednie połączenie od Wizz Air na Wyspy Kanaryjskie ze stolicy Dolnego Śląska. Rejsy obsłużą maszyny Airbus A320 lub A321.


– Wyspy Kanaryjskie od zawsze były popularną destynacją wśród naszych pasażerów. Cieszymy się, że teraz pojawiła się możliwość, by polecieć tam z liniami Wizz Air również zimą i wczesną wiosną. Połączenie to będzie z pewnością miłą niespodzianką w nowym rozkładzie lotów
– mówi Dariusz Kuś, prezes wrocławskiego lotniska.


Lanzarote to jedna z Wysp Kanaryjskich, położona na Oceanie Atlantyckim. Wyspa oferuje niezwykle różnorodny krajobraz. Dziedzictwo erupcji wulkanicznych to spektakularna sceneria formy i piękna. Oprócz wspaniałych krajobrazów wulkanicznych, Lanzarote zachwyci plażami ze złotym piaskiem i Przejrzystą wodą. Łagodny klimat sprawia, że wyspa jest idealnym miejscem na wakacje przez cały rok.

Jak podkreśla Wizz Air, linia wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi. Podróżujący są także proszeni o przestrzeganie zasad dotyczących dystansu zarówno podczas wchodzenia jak i schodzenia z pokładu. Bilety na nowe połączenie są już dostępne w sprzedaży na stronie przewoźnika lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej, a ich ceny zaczynają się od 159 złotych w jedną stronę w najtańszej taryfie z małym bagażem podręcznym.

Fot.: Wizz Air, materiały prasowe, Wikimedia Commons
Reklama

Ostatnie komentarze

raiders 2021-10-21 15:02   
raiders - Profil raiders
5h w wizzairze......., wystarczajaco juz w klasie biznes LH słabo chociaz jak sie ma caly rzad to mozna nogi rozprostowac i jakis tam serwis jest a co dopiero tam w landrynie.....
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama