Ryanair poleci z Poznania do Leeds Bradford

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
14 października 2021 14:19
Linie lotnicze Ryanair ogłosiły dziś (14.10) nową trasę z Poznania do Leeds Bradford. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu.
Reklama

Nowa trasa zostanie zainaugurowana 4 grudnia br. i realizowana będzie we wtorki i soboty. Bilety na loty dostępne już są w systemie rezerwacyjnym irlandzkiej linii Ryanair w cenie od 89 zł.

- Nowy kierunek do Leeds Bradford od Ryanair to kolejne potwierdzenie, iż ten przewoźnik konsekwentnie realizuje plan odbudowy ruchu lotniczego, a lotnisko w Poznaniu jest tego widocznym beneficjentem. Przed nami, jeszcze w sezonie jesiennym 2021 uruchomienie przez Ryanaia zupełnie nowych połączeń do Brukseli, Ammanu, Helsinek i Manchesteru, wznowienie trasy do Cork, a teraz od 4.12.2021 Leeds Bradford Prosto z Poznania! Od dzisiaj, jak nigdy dotąd w sezonie jesiennym, 25 tras od Ryanaira, w systemie rezerwacyjnym, czeka na swoich pasażerów! Bardzo się cieszymy z takich wiadomości i polecamy loty z Ławicy - mówi Błażej Patryn, rzecznik prasowy Portu Lotniczego Poznań-Ławica.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama