LOT: Więcej lotów między Warszawą a Szczecinem

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
13 października 2021 08:35
Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały o zwiększeniu częstotliwości lotów między Warszawą a Szczecinem. Od 31 października br. przewoźnik poleci na tej trasie aż czternaście razy w tygodniu.
Reklama

Polskie Linie Lotnicze LOT zapowiedziały zwiększenie częstotliwości lotów między stolicą Polski a stolicą województwa zachodniopomorskiego. Od 31 października pasażerowie podróżujący na tej trasie krajowej będą mieli do wyboru aż czternaście rejsów w ciągu tygodnia. W poniedziałki, wtorki oraz czwartki maszyny polskiego przewoźnika będą widywane w Szczecinie dwa razy dziennie. Najwięcej, po trzy rotacje na dobę przewidziane są na środy i piątki. Z kolei w soboty i niedziele trasa realizowana będzie jeden raz w ciągu dnia.


Od poniedziałku do soboty samoloty LOT-u będą opuszczały Warszawę o godzinie 7:10. Lot powrotny ze Szczecina zaplanowany jest na godzinę 9:10. Ponadto, od poniedziałku do piątku oraz w niedziele podróżni będą mogli wybrać rotację z wylotem z Warszawy o godzinie 18:05 bądź ze Szczecina o godzinie 20:00. Co więcej, w środy i piątki przewoźnik zaoferuje dodatkową operację. W te dni start ze stolicy Polski przewidziany jest nie tylko na godzinę 7:10 i 18:05, ale również na godzinę 10:40. Z kolei rejs powrotny, poza godziną 9:10 i 20:00, zaplanowany jest na godzinę 12:40.

Przedstawiciele szczecińskiego lotniska podkreślają, że nowe godziny lotów są korzystne z perspektywy osób planujących przesiadkę w Warszawie. Tak ułożony rozkład ma zapewnić komfortową podróż z Pomorza Zachodniego do najciekawszych miejsc dostępnych w ofercie LOT-u tj. Seul, Toronto czy Nowy Jork.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama