Ryanair: Nowe słoneczne trasy z Polski

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
06 października 2021 12:50
Irlandzki Ryanair poinformował właśnie o uruchomieniu dwóch atrakcyjnych tras z polskich lotnisk regionalnych. Przewoźnik poleci z Gdańska i Katowic do Wenecji Marco Polo. Pierwsze rotacje zaplanowano na marzec przyszłego roku.
Reklama

Choć lotniczy sezon zimowy na dobre się jeszcze nie rozpoczął, niektóre linie lotnicze już teraz kreślą ambitne plany na przyszłoroczne wakacje i cieplejsze miesiące. Kolejną nowość ogłosił właśnie Ryanair, który od marca przyszłego roku zabierze pasażerów z Trójmiasta i Katowic do malowniczej Wenecji, a dokładniej na główne lotnisko Marco Polo.


Inauguracyjny lot z Gdańska do Włoch zaplanowany jest na 27 marca, a połączenie realizowane będzie dwa razy w tygodniu (środy oraz niedziele). Tego samego dnia pierwszy samolot do Wenecji wystartuje również z Katowic. Podobnie jak w przypadku rejsów z Trójmiasta, rotacja wykonywana będzie dwa razy tygodniowo (środy oraz niedziele). Z informacji dostępnej na stronie internetowej przewoźnika wynika, że obie trasy będą operowane przynajmniej do ostatnich dni października przyszłego roku. Bilety, których ceny rozpoczynają się od 89 złotych w jedną stronę, są już w sprzedaży.


Najnowsze połączenia do Wenecji nie są jedynymi włoskimi kierunkami oferowanymi przez Ryanaira dostępnymi zarówno z Gdańska jak i Katowic. Irlandzki przewoźnik regularnie lata z Pomorza do Mediolanu Bergamo oraz Pizy, a ze Śląska do Alghero na Sardynii, Bolonii, Katanii na Sycylii, Mediolanu Bergamo i Trapani.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama