SAS: Więcej lotów ze Skandynawii do Nowego Jorku

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
01 października 2021 09:45
Skandynawski przewoźnik zwiększa swoją ofertę lotów do Stanów Zjednoczonych. W związku z dużym zainteresowaniem lotami za Ocean Atlantycki SAS będzie częściej latał na trasach ze Sztokholmu i Oslo do Nowego Jorku.
Reklama
Linia SAS już wkrótce zwiększy częstotliwość lotów ze Skandynawii do Stanów Zjednoczonych. To odpowiedź przewoźnika na zapowiedź zniesienia wielu uciążliwych restrykcji na amerykańskich granicach dla zaszczepionych Europejczyków oraz ponadprzeciętne zainteresowanie podróżami wśród pasażerów. W najbliższych tygodniach SAS wzbogaci swoją ofertę o dodatkowe rejsy ze skandynawskich stolic do Nowego Jorku. Połączenie z Oslo będzie realizowane cztery razy w tygodniu, z kolei z Kopenhagi oraz Sztokholmu samoloty przewoźnika będą odlatywały w kierunku Nowego Jorku każdego dnia.- Jest nam niezmiernie miło zwiększyć częstotliwość lotów ze Skandynawii do Nowego Jorku. Wiele osób nie może doczekać się ponownego spotkania ze swoimi rodzinami oraz przyjaciółmi z Ameryki. Ponadto rotacja do Nowego Jorku od zawsze była ważnym połączeniem biznesowym oraz towarowym - powiedział Karl Sandlund, przedstawiciel SAS.

Poza operacjami do Nowego Jorku z każdej ze stolic, w sezonie zimowym skandynawska linia zaproponuje swoim pasażerom 9 bezpośrednich tras ze Szwecji, Danii oraz Norwegii do USA. Najwięcej z nich będzie dostępnych z Kopenhagi. To rejsy do Chicago, Los Angeles, San Francisco, Waszyngtonu, Bostonu oraz Miami.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy