Ryanair wznawia loty z Gdańska i Poznania

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
28 września 2021 15:59
Ryanair przywraca do swojej siatki połączeń kolejne połączenia. Tym razem powody do zadowolenia mogą mieć pasażerowie podróżujący z Gdańska i Poznania, którzy już wkrótce ponownie polecą do irlandzkiego Cork.
Reklama
Dzisiaj (28.09) informowaliśmy o uruchomieniu przez Ryanaira po długiej przerwie połączenia między Wrocławiem a Brukselą Charleroi. Pierwszy lot na tej trasie zaplanowano na 2 listopada br.

Okazuje się, że to nie jedyne "nowości" w zimowej ofercie irlandzkiego przewoźnika. W najbliższych miesiącach Ryanair przywróci również bezpośrednie rejsy z Gdańska i Poznania do Cork, drugiego największego miasta Irlandii. Pierwszy samolot odleci z Trójmiasta w kierunku Irlandii 23 listopada. Połączenie realizowane będzie dwa razy tygodniowo. We wtorki wylot z Rębiechowa zaplanowany jest na godzinę 16:45, a w soboty na 16:25. Rotacja powrotna zaplanowana jest na godziny wieczorne. Z kolei ponad dwa tygodnie później, 2 grudnia, Ryanair wróci na trasę z Poznania do Cork. Również w tym przypadku rejsy będą realizowane dwa razy w tygodniu. Maszyna irlandzkiego przewoźnika będzie startowała z poznańskiej Ławicy w czwartki o godzinie 17:10 oraz w niedziele o 17:20.


Powrót bezpośrednich rejsów do Cork pokryje się w czasie z inauguracją bądź wznowieniem innych popularnych połączeń wykonywanych przez Ryanaira zarówno z Gdańska jak i Poznania. W zbliżającym się sezonie zimowym trójmiejska oferta irlandzkiego przewoźnika wzbogaci się o rejsy do Sztokholmu Arlanda, Paryża Beauvais oraz Walencji, natomiast pasażerowie podróżujący ze stolicy województwa wielkopolskiego będą mogli udać się inauguracyjnie bądź po długiej przerwie m.in. do Ammanu w Jordanii, Brukseli Charleroi, Helsinek oraz Manchesteru.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy