Emirates: A380 poleci na 11 kolejnych trasach

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
28 września 2021 09:45
Linie Emirates zapowiedziały, że w ciągu najbliższych miesięcy kolejnych 11 kierunków będzie obsługiwanych samolotem Airbus 380. Zmiana będzie obejmowała zarówno najpopularniejsze trasy biznesowe jak i najciekawsze połączenia wakacyjne.
Reklama

Do końca listopada br. przewoźnik ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich poszerzy swoją siatkę połączeń realizowanych przez A380 o kolejnych jedenaście tras. Będą to rejsy do Stambułu, Amsterdamu, Dusseldorfu, Hamburga, Johannesburga w Republice Południowej Afryki, Madrytu, Mediolanu, Rijadu w Arabii Saudyjskiej, Sao Paulo oraz Zurychu. Tym samym w szczycie sezonu zimowego linia Emirates będzie oferowała 27 połączeń wykonywanych przez największy samolot pasażerski na świecie.


Podczas gdy większość światowych linii lotniczych stopniowo rezygnuje z usług A380, linia Emirates opiera swoją strategię właśnie na tych maszynach. Obecnie przewoźnik przywrócił do czynnej służby 36 maszyn Airbus 380. Kilka miesięcy temu przedstawiciele Emirates zapewniali o powrocie wszystkich 119 gigantów do floty przed końcem bieżącego roku. Zdaje się jednak, że były to założenia zbyt ambitne biorąc pod uwagę wciąż obecne i surowe restrykcje w międzynarodowym podróżowaniu. Dziś mówi się o ponad pięćdziesięciu A380 Emirates, które jeszcze w tym roku wrócą na niebo.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama