Linie Brussels Airlines jednak nie wrócą do Warszawy

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
23 września 2021 14:11
Belgijski przewoźnik nie wróci na trasę z Warszawy do Brukseli, choć jeszcze wczoraj wskazywał na to system rezerwacyjny linii. Brussels Airlines nie planują przywrócenia tego połączenia w najbliższej przyszłości.
Reklama

Wczoraj (22.09) informowaliśmy o powrocie bezpośrednich rejsów z Warszawy do Brukseli realizowanych przez Brussels Airlines. Loty pojawiły się w systemie rezerwacyjnym przewoźnika po dłuższej przerwie, a belgijskie maszyny miały od 31 października br. wykonywać od jednej do nawet trzech rotacji dziennie między stolicą Polski a Belgią.

Okazuje się jednak, że w ostatniej chwili belgijska linia zmieniła zdanie, a połączenie nie wróci do siatki połączeń Brussels Airlines w najbliższej przyszłości. Po publikacji wczorajszego artykułu skontaktował się z nami przedstawiciel przewoźnika, który przekazał, że połączenie między Warszawą a Brukselą nie zostanie wznowione.


- W systemie rezerwacyjnym loty na trasie z Warszawy do Brukseli rzeczywiście były dostępne. Jednak w związku z nieustannie zmieniającymi się regulacjami i ciągłymi zmianami w siatce połączeń spowodowanymi pandemią postanowiliśmy całkowicie wstrzymać realizację rejsów z Warszawy. Przepraszamy za nieporozumienie - przekazała w rozmowie z Pasazer.com Kim Daenen, dyrektor Brussels Airlines ds. relacji z mediami.

Jednocześnie przewoźnik zapewnił, że system rezerwacyjny zostanie zaktualizowany jeszcze dziś. Pasażerowie, którzy dokonali zakupu na odwołane rejsy otrzymają stosowną informację od belgijskiej linii z możliwością zmiany rezerwacji u innych przewoźników w ramach Lufthansa Group.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama