O'Leary: To jeden z najgłupszych pomysłów w historii Polski. Nigdy nie będziemy latać z Radomia

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
22 września 2021 16:43
Michael O'Leary, szef Ryanaira w ostrych słowach skrytykował budowę lotniska w Radomiu, dodając, że jego linia nie zamierza latać z tego portu.
Reklama
- PPL robi bardzo złą robotę, jeśli chodzi o Modlin, ale wkrótce na pewno zdadzą sobie sprawę z tego, że nie ma innej drogi niż rozbudowa. Wiemy, że tu nie chodzi o pieniądze, bo proponowaliśmy, że sfinansujemy rozbudowę terminala. Ale niedługo zmienią zdanie - zobaczą, że nie da się funkcjonować, gdy Lotnisko Chopina i Modlin są kompletnie zapchane - powiedział O’Leary w rozmowie z Fly4free.pl.

Według niego Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze" podejmuje złe kroki, jeśli chodzi o lotnisko w Modlinie. Zamiast inwestować w Modlin, polski rząd marnuje według niego miliardy z kieszeni podatników na budowę pałacu, z którego nikt nie będzie latał.


- Nigdy nie będziemy latać z Radomia. Budowa lotniska pośrodku niczego to jeden z najgłupszych pomysłów w historii Polski, który przypomina działania komunistów w latach pięćdziesiątych XX wieku. Zamiast inwestować w Modlin, polski rząd marnuje miliardy z kieszeni podatników na budowę pałacu, z którego nikt nie będzie latał. Czy LOT przeniesie się do Radomia? Nie. I Ryanair też nie ma takiego zamiaru - powiedział O’Leary.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy