Linie Brussels Airlines wracają do Warszawy

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
22 września 2021 13:44
Belgijski przewoźnik już wkrótce przywróci regularne rejsy ze stolicy Polski do Brukseli. Pierwszy po długiej przerwie lot zaplanowany jest na 31 października br. w godzinach wieczornych.
Reklama

W czasach powszechnych ograniczeń w podróżowaniu większość linii lotniczych zawiesiła realizację swoich operacji. Teraz, gdy efekt szczepień powszechnych zaczyna znajdować odzwierciedlenie w statystykach, liczba zgonów spowodowanych przez COVID-19 systematycznie spada, a obostrzenia przestają być uciążliwe, światowi przewoźnicy stopniowo przywracają zawieszone wcześniej połączenia.


Tak jest też w przypadku linii Brussels Airlines, która już wkrótce ponownie zawita na Lotnisku Chopina w Warszawie. Z systemu rezerwacyjnego przewoźnika wynika, że 31 października belgijska linia zrealizuje pierwszy po długiej przerwie lot z Warszawy do Brukseli. Tego dnia przylecą do stolicy Polski dwa samoloty A319 Brussels Airlines (o 16:40 oraz 23:00), z czego jeden zdąży jeszcze wykonać inauguracyjny rejs powrotny do Belgii. W kolejnych dniach przewoźnik będzie wykonywał od jednej do trzech rotacji dziennie na tej trasie. Bilety dostępne są na stronie Brussels Airlines, a ich ceny rozpoczynają się od niespełna 175 złotych.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama